Srpen 2008

Kosmetička-1čast

31. srpna 2008 v 13:53 | by Kaulitz-Love
,,aaaaa...to si robiš srandu však?oni ta zobrali?a potrebuješ druhu ruku?"hučala som kamoške do telefonu ....
aha vy asi neviete o čom je reč moju naj kamku Mirku prave zobrali na kastingu ktory robili koli tomu že najznamejšia nemecka kapela Tokio Hotel robila kasting na kosmetičku a ju vybrali a o tri dni odlieta do Hanoveru kde ju budu čakat všetci s členstva a tymu TH no a potrebuje druhu ruku ktora jej bude pomahať...,,že ma zobereš plplplp".....M:,,Tak ok berem ta"....,,,dakujem ti "skakala som cela od radosti po izbe...ja som ich naj fanušička na Slovensku ...,,a kedy odlietaš?"...M:,,o tri dni "...,,hmm ok tak to treba ist na nakupi...pridi o pol druhej k nam a pojdeme do mesta"oznamila som jej z radostou a zložili zme na ras mobili...ja som sa zatial nachystala
....................Zatial u Mirky......................
,,no fajn takže pravu ruku mam vybavenu este brnknem mame že ma vybrali a može sa isť"hovorila som si sama pre seba po dlhom rozhovore s mamou som sa konecne vytratila z domu a mierila si to k Lie....
..................u mna.................................
crrrrrrrrr....zazvonil zvonček a ja ako utrhnuta z retaze som brala kluče mobil a prachy...nasadli sme do tesco busu a už nas aj vietol na stanicu kde sme vystupili a namierili si to do obchodov
.............................po 3 hodinach nakupovania...................
M:,,fuu to sme si kupili veci normalne ma to vyčerpalo".....,,no to hej neskočime este na zmrsku?"......,,jasne prečo nie aspon sa osviežim"vonku bolo najmenej 30°C..
,,jednu jahodovu a jablkovu"...oznamila som predavačke ktora civela na nas ako na svety obrazok.....M:,,a jeden krat cokoladovu a citronovu"...ked nam to všetko spravila zaplatili sme a sadli si za stol a jedli zmrzlinu a kecali sme ja som skor stale hovorila o TH že sa tam tešim a take blbosti mirka sa len smiala...po pol hodine našej debaty sme sa vybrali domov hned ako som prisla domov hodila som veci na postel,pustila hudbu a začala si kombinovat veci ktore som si kupila....asi po hodine som to vzdala lebo bolo už asi 8 hodin večer tak som sla do kuchyne zobrala popcorn hodila do mikrovlnej rury a pustila si dvd mr.smith a cakala na puikance ked dopukali vybrala som ich a prasila s nimi do obyvačky...film trval necele 2 hodiny po skončeni filmu bolo už asi 22:00 navyssi čas ist do postele
.....o dva dni neskor................
Zobudila som sa o 5 rano lebo o pol 7 nam isiel autobus do BA....vystala som ako sipka s postele hned som skočila ako antilopa do kupelne a potom do kuchyne naranajkovala sa zobrala kufre a palila som si to k mirke ktora byva mimochodom hned za nasim cinžiakom pred cinžiakom už netrpezlivo čakala s otcom ktory nas hodil do mesta na zastavku s kade nam isiel autobus do BA tam sme vystupili akurat na letisku mali sme presne hodinu zaniesli sme batožinu vybavili letenky a slo sa do lietadla po 1 a pol letu sme už boli vo schwechate s kade nas zas lietadlo hodilo do hanoveru kde nas čakali už na letisku tim s TH...ja som zatial netrpezlivo cakala na mirku pokial sa vyteperi s lietadla...v žaludku som mala miliony motilikov a v krku velku hrcu čiže ma chytala nervozita....

USA,Houston (28.08.2008) - videos

30. srpna 2008 v 11:10 ♫Andere von TH♫
Love is dead

Scream
Ready,set,go!


2008 VMA VIP hosté: Tokio Hotel budou na VMAs!

30. srpna 2008 v 11:08 In TV&Radio
tokio2
Ještě jednou, MTV vyslyšela vaše motlitby ke Kaulitzovi a splnila vaše přání: Tokio Hotel se zúčastní VMAs, což je výhodné, protože jsou nominováni na Best New Artist a Best Pop Video.
Jak velké budou vlasy Billa? Bude Tom vtipkovat o "velkém byznysu na toaletách" nebo o statusu panictví pro zbytek kapely?
Odhodí fanoušci Jonas Brothers a Tokio Hotel nenávist a naučí se oceňovat? Nebo spory už konečně skončily?
Sledujte Tokio Hotel v neděli, 7.září a uvidíte.

Autogramiáda & vystoupení v Hollywoodu

30. srpna 2008 v 11:07 New o TH
Photobucket
Sobota, 6.září - 15.00 hod.
Začátek je v sobotu, 30.srpna od 10.00 hod, pokud si koupíte jakékoliv CD Tokio Hotel nebo tričko z Hollywood & Highland Hot Topic, obdržíte náramek, který vám zaručí vstup na vystoupení a možnost setkat se s kapelou během koncertu v obchodě!!! (Omezený limit)
Hollywood & Highland CENTRUM
6801 HOLLYWOOD Blvd
HOLLYWOOD, CA 90028

HOT Hits957...screeny

30. srpna 2008 v 11:06 In TV&Radio
Interview
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Vystoupení
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Houston - 28.8.2008

30. srpna 2008 v 11:05 American tour (August 2008)
img84/3842/2m3i43c1199074if7.jpg
Kliknite na ,,celý článek"

TH prichádzajú do Houstonu :)

30. srpna 2008 v 11:04 Interview
Německá kapela Tokio Hotel se stala mezinárodní teen senzací do značné míry díky hermafroditnímu, 18letému zpěvákovi Billu Kaulizovi, jehož image - složená z Joan Jett, Cher a hubené fotky emo modelky - z něho dělá lamače srdcí. Anglický debut kapely, Scream, byl vydán v květnu a kapela vystupovala na TRL.

Kaulitz a členové jeho Hotelu, včetně dvojčete Toma, jsou již v zámoří superstars. Kapela prodala v celé Evropě více než 5 milionu alb. Tokio Hotel jsou nominováni na Best New Artist a Best Pop Video příští měsíc v MTV Video Music Awards, což je jisté znamení o blížící se teen nadvládě. Kaulitz mluvil s Chronicle's Joey Guerra o těchto nominacích, Texasu a Jonas Brothers.

Jaké jsou tvoje dojmy z USA zatímco jste na americkém turné?
Bill:
Je to opravdu úžasný výlet. Hráli jsme pouze v New Yorku a L.A., ale cestovat do zemí a poznávat všude fanoušky je skutečně skvělé. Chicago je skvělé a Las Vegas je prostě ohromující.

Co očekáváš od Texasu? Buď upřímný.
Bill:
Nikdy předtím jsem tady nebyl, a jsem potěšen vidět další část Států. Pokud vím, tak Texas je zemí ropy, koní, kovbojů a velkého grilování.

Existují rozdíly mezi anglickými a evropskými fanoušky?
Bill:
Nemůžete určit nějaký rozdíl mezi zeměmi. Všichni fanoušci jsou opravdu individuálně různí. Ale to,co všichni sdílejí, je nadšení, ta energie, jak si užívají na našich koncertech. Milujeme to.

Jaké věci musíš mít u sebe, když cestujete?
Bill:
Mám u sebe 10 tašek a potřebuju všechno. To není vtip. A taky potřebuju mobil a notebook, abych zůstal v kontaktu s rodinou a přáteli.

Jaký příběh se skrývá za tvým osobitým stylem?
Bill:
Tom a já jsme vypadali do 6 let naprosto stejně, od té doby se to začalo individuálně rozvíjet. Všechno začalo na Halloween party, šel jsem tam za upíra. Líbilo se mi to a tak to z toho vzniklo.

Jak dlouho trvá, než se připravíš?
Bill:
Ne tak dlouho, jak si všichni myslí. Na vše - sprchu, čištění zubů, oblečení, - potřebuju tak 45 minut.

Tokio Hotel jsou dost srovnáváni s Jonas Brothers. Už jste slyšeli jejich nové CD?
Bill:
Ještě ne. Ale slyšeli jsme o nich hodně. Právě byli v Evropě. Jejich úspěch je opravdu šílený.

Příští měsíc jste nominování v MTV Video Music Awards v kategorii Best New Artist jako jediní kluci.
Bill:
Všechno, co mohu říct, jsme tak nadšeni, že jsme nominováni. Tohle všechno je něco, o čem jsme nikdy nesnili. Myslím tím, že jsme kapela z Německa a jsme dvakrát nominováni na MTV Video Music Awards. Myslím, že nemáme žádné šance, ale je to prostě úžasné.

Jakou nejvíce překvapující píseň by jsme našli v tvém iPodu?
Bill:
Mmmm - na mém iPodu mám jenom dobrou hudbu.Sant Paul - Meet&Greet

30. srpna 2008 v 11:01 Foto Fans mit TH
chudak tom gustav no fuj :D

Tomikove boty

30. srpna 2008 v 10:49 Tom Kaulitz
Omg tie boty su fakt že cool

Chalani hore bez :)

29. srpna 2008 v 12:11 Foto Band
ja normalne slintam nad Billovou foto myslim že trochu pribral nezda sa vam?A ma chlpaté nohy no ja umriem:DDDteras vidim druhy krat jeho nohy:DD


Dvojčata o Andreasovi: " Andreas je bubeníkom vo svojej vlastnej kapele."

29. srpna 2008 v 12:09 Interview
Bill a Tom mluví exkluzivně o jejich nejlepším kámošovi.
Sami mají málo času a chaotický život. Před svými kamarády musí vyžadovat obzvlášť hodně trpělivosti a poctivosti. Kdo jim to může dát? Kdo je nejlepší kámoš Tokio Hotel?
Odkud znáte svého nejlepšího kámoše Andrease?
Bill:
Byl na stejné škole ve Wolmirstedt. Kromě něho jsem měl na mé škole málo přátel. Tom a já jsme přerušili školu v desátém roku studiu, Andreas dělá tento rok maturitu.
Je vám Andreas podobný?
Tom:
Andrea je rovněž takový, jako my. Když se dobře spřátelíte, musíte si být podobní. A tady to platí v každém případě.

Je stejně roztočený jako vy?
Bill:
Hm, myslím, že není taková smíšenina. Tu a tam je velmi roztočený. Ale úplně se k nám hodí. Je stejně spontánní jako Tom a já a stejně veselý, má tentýž humor. To je u mých přátel vždycky velmi důležité, že se můžu s nimi zasmát.
Jak víte, že mu můžete věřit?
Tom:
Jde to s časem. Když někoho znáte tak dlouho, potom to odhadnete. Známe se už od sedmi let a můžeme mu věřit, protože byl od začátku u nás a vždycky všechno věděl.
Bill: Jsme už kamarádi velmi dlouho. To, že je můj nejlepší kámoš jsem zjistil a vím, že mu můžu důvěřovat. On se potom vždycky zase osvědčí.
Smiřuje vás, když se pohádáte?
Tom:
Ne, vůbec ne. Podle toho, jaký má názor, stojí na mojí nebo Billově straně.
Vypráví ostatním lidem, že se kamarádí s Tomem a Billem z Tokio Hotel?
Bill:
To by neudělal. On a celé moje okolí se velmi drží zpátky. A když se s nimi potkáme, nemluvíme o tom, jak to běží s kapelu, ale bavíme se zcela o jiných věcech a tématech. Když jsme společně s přáteli, mluvíme o soukromých věcech.
Telefonujete si s ním často?
Bill:
Každý den. Se svými rodiči a také přáteli si telefonuju každý den. Jsem stále na telefonu.
Nemá Andreas chuť, přistoupit k Tokio Hotel?
Tom:
My čtyři jsme už sedm let a v tomhle obsazení zůstaneme vždycky. Nevezmeme žádné nové členy. Andrea je bubeník ve své vlastní kapele.
Obtěžují ho z části také vaši fanoušci?
Bill:
Je to v mezích. Pokoušíme se samozřejmě ukrýt náš okruh přátel. Víme, jak je to těžké, stát se středem pozornosti.
zdroj:http://tokiacky-love.blog.cz/

Billík a jeho animky

29. srpna 2008 v 12:05 Animals
Bill akože sa vôbec nehanbiš na verejnosti to robiť :)uchylak mali:DD
Bill hľadá kávu
Blog de tokio-hotel2 : • • #1 Source Francophone de photos du groupe Tokio Hotel • • TOUTES LES PHOTOS DU GROUPE, Animation - Stern Tv, reportage sur la tournée
HAHA :)
Billík spieva
V tourbuse :) akú má sexi riť :)
tokiacci-th.blog.cz

Interwium s Georgom

29. srpna 2008 v 12:04 Interview
Star2: Ahoj! Teď nás neslyší, nejsi naštvaný, když si z tebe dělá Tom legraci při rozhovorech ?
Georg: Tom má speciální nadání na to, aby mě zesměšnil při rozhovorech, ale někdy má věc, které je hoden !

Star2: Máš nějakou přezdívku ?
Georg: Opravdu ne ... ale lidé na mě občas volají "Gusti" . (myslim že tohle nebude správně)

Star2: Jaký dárek by jsi uvítal k letošním Vánocům ?
Georg: Já si přeji mnohoúčelné Lamborghini.

Star2: Líbí se ti luxus, že ?
Georg: Mám možnost užívat si luxusu, tak proč ne ?

Star2: Když by jsi nebyl muzikant...
Georg: Ze začátku jsem se chtěl učit na zubaře, ale opustil jsme to. A začal jsem psychologii, myslím, že je to zajímavá věc .

Star2: Čtu, že jsi chtěl vstoupit do námořnictva . Je to pravda ?
Georg: Ano, ale nevzali mě kvůli zdravotním důvodům .

Star2: Změňme téma . Co nemáš rád na svých kamarádech z kapely ?
Georg: Gustav je někdy hloupý (xD), Bill je trochu sobecký a Tom... je jednoduše Tom, hahaha .

Star2: Kdyby by jsi byl v rozbitém výtahu, s kým by jsi tam chtěl být ?
Georg: S Gustavem, protože věřím, že by nás dostal ven dřív, než záchranný tým.

Star2: Je nějaká lumpárna z dětství, na kterou si vzpomínáš ?
Georg:Když mi bylo 8let, s kamarádem jsme se nudili. On začal běhat a já po něm hodil kousek dřeva . Netrefil jsem jeho ale Mercedes! Utekl jsem domů a tři dny jsem byl zavřený v pokoji!

Star2: A nějaká nedávná lumpárna ...
Georg: Byl jsem s Tomem a pár kámoši v noci v parku. Hodili jsem do ohně nějaké věci, a jak plamen rostl nenapadlo nás nic jiného než do něj hodit deodorant!! A popravdě, byl to špatný nápad a přijížděla policie . Tak, na Billa padla vina. Protože všichni utekli a on tam zůstal sám.

Star2: Kdy jsi začal kouřit?
Georg: První cigaretu jsem měl když mi bylo 8. Moji rodiče mi ji vnutili,aby se mi to znelíbilo, a proto já nikdy nezačal kouřit .

Star2: Byl jsi někdy zamilovaný ?
Georg: Měl jsme moc holek, ale nedá se tu mluvit o lásce byly jsme spolu jen pár měsíců, ale ted, moje vztahy nikdy nevydrží víc než tři týdny .

Star2: Co jsi schopný udělat pro dívku co se ti líbí ?
Georg: Všechno .

Star2: Teď tvůj první polibek ?
Georg: Bylo mi 11 a pamatuju si že se mi to moc nelíbilo..

Star2: A tvé poprvé ?
Georg: Moc si to nepamatuju . Nebyl jsme připravený . Nechtěl bych ten pocit zvonu zažít .
zdroj:http://tokiohotel-mina.blog.cz/
Ty jo George ty sa nezdaš :DD

kaulitz twens maju 19:(fnuk♥♥♥

29. srpna 2008 v 11:56 Meine Berichte
ahojky leute dlho som vam sem nic nenapisala a dnes som sa rozhodla vam niečo napisať...ten čas tak rýchlo leti až teras viem že kaulitzovci už dospeli a budu mat 1.9. 19 rokov je to neuveritelne s malich 15 ročnych pubertiakoch vyrástli dospeli chalani...ked ja tak strašne chcem aby mali ešte 15 ale čas sa vratiť neda:(...Za necele 3 dni budu mať moje lasočky 19 rokov a chcem im popriať všetko najlepšie k 19...a nech su sále tak slavny akodoteras...Všetko naj kaulitzovci...cmuk oby dvom...dufam,že aj ich oslava bude v nejakej tej TV episode
Photobucket

Dvojčatá majú 19! Už nie sú chlapci!

29. srpna 2008 v 11:50 In Magazines
Zanedlho oslávia 1.septembra, svoje 19.narodeniny dvojičky Kaulitzové. Ale teraz, poďme sa pozrieť na všetky udalosti, ktoré sa udiali nedávno v živote Tokio Hotel.
Kliknite na ,,celý článek"


Dallas (videa z koncertu)

29. srpna 2008 v 11:46 American tour (August 2008)
Break away
Love is dead
Live every second